Salon Relaxace

Formování postavy na stroji Vacuum

Speciální kúru, která pomůže k hubnutí i těm, kterým nepomohla žádná metoda hubnutí

Tato metoda je určena všem, kteří chtějí vylepšit stav své pokožky, zmenšit objem vybraných partií, zbavit se celulitidy a celkově vyčistit organismus. Přístroj pracuje jako „vysavač tuků“

  • Odstraňuje celulitidu
  • Zeštíhluje problematické partie až o několik centimetrů
  • Zpevňuje ochablé tělesné partie (vnitřní stranu stehen, ruce, břicho, …)
  • Omlazuje, čistí a prokrvuje pokožku
  • Zpevňuje ochablou pleť, odstraňuje otoky nohou
  • Tělo zbavuje toxinů a škodlivých látek, pročišťuje organismus

Jak přístroj funguje?

Přístroj VACUUM pracuje na principu nastavitelného podtlaku (vakua), kterým se provádí lymfatická masáž. Masáž se provádí speciálními baňkami, které jemně nasávají pokožku a podtlakem ji masírují.
Podtlak narušuje tukové buňky, které se odplavují lymfatickým systémem z těla, čímž dochází k úbytku tukové tkáně a zeštíhlení.
Silné prokrvení aktivuje pokožku, zlepšuje její zásobování výživou a kyslíkem. Pokožce se navrací elasticita a zpevňuje se ochablé podkožní vazivo.
Zlepšením toku lymfy dochází k odplavování toxinů a nežádoucích látek z těla, pokožka a celý organismus se omlazuje a regeneruje.

Četnost návštěv

Ideální je 6–20 aplikací (podle rozsahu postižení celulitidou), prvních 10 aplikací 2–3× týdně, další aplikace stačí 1× týdně. Nad 10 kúr vždy za zvýhodněnou cenu. Efekt je trvalý, pokud dále dodržuje rozumnou životosprávu, doporučuje se udržovací kúra 1× měsíčně. Při radikálnějším formování postavy doporučujeme kombinovat se strojem PNEUVEN BEVUK a s anticelulitidovými masážemi s ozónovými zábaly s možností využití speciálních a finančně zvýhodněných kúr.