Sauna oblek

Skořicové zábaly na formování postavy a redukci celulitidy

Zábal je metoda využívaná při tvarování postavy, která umožňuje úbytek na objemu, zlepšení vzhledu kůže postižené celulitidou, zlepšení elasticity pokožky

Jak to funguje?

Celé ošetření je založeno na třech principech:

  • Přípravná fáze (nanášení krému)
  • Tlaková bandáž
  • Relax v saunaobleku

Používáme speciální krém na zábaly, který obsahuje aktivní látky podporující spalování podkožního tuku a dále silné anticelulidní látky. Skořice ve vůni přípravku dominuje natolik, že mu všichni říkají prostě skořicový krém.

Nanesený krém má za úkol

  • Zlepšit buněčný metabolismus (spalování podkožního tuku)
  • Podpořit krevní oběh, a tak stimulovat odvod toxických látek
  • Vyhlazovat horní kožní vrstvu

Bandáž

Provádí se pomocí speciální fólie. Výsledkem je stejný rovnoměrný tlak na všechny ošetřované části těla. Tlak, který fólie vyvíjí zvenčí, způsobuje nárůst vnitřního tlaku v mezibuněčném prostoru. Lymfatické a krevní cévy jsou připraveny odvádět přebytečnou tekutinu spolu se zplodinami procesu látkové výměny. Takto putují toxické látky až do orgánů, kterými jsou vyloučeny z těla ven. Aby se mohly tyto zplodiny z organismu úspěšně vylučovat, je třeba zajistit dostatek tekutiny v tkáních. Je velmi důležité , aby klientka v den procedury vypila postupně dva až tři litry vody. Nedostatek tekutin může zavinit neúspěch zábalu! (Když do pračky nenalijete vodu prádlo se nevypere!)

Relax v saunaobleku (jednoduchá osobní infrasauna)

Infračervená energie produkovaná sauna oblekem vylučuje z těla v porovnání s tradiční saunou větší obsah škodlivých látek. Nižší teploty vzduchu jsou důležité pro lidi s vyšším kardiovaskulárním rizikem, protože toto riziko se při vysokých teplotách v tradičních saunách výrazně zvyšuje. Infračervené sauna obleky jsou jednodušší a příjemnější než tradiční sauny a pro naše zábaly splňují všechny podmínky.