Salon Relaxace

Luxusní bavlněné masky

Luxusní bavlněná pleťová maska MJCare

Masky jsou bohaté na aktivní látky, které pronikají do hloubky. Látky kondenzované v masce hydratují, vyhlazují vrásky a rozjasňují pleť. Díky speciální dvouvrstvé bavlněné látce pleť maximálně absorbují aktivní látky. Nechte se hýčkat za pouhých 80 Kč.

Nabízíme

  • Koenzym Q10 – Regeneruje suchou a unavenou pleť. Zahlazuje známky stresu a únavy. Pokožku zanechá jemnou, svěží a dokonale hydratovanou.
  • Aloe Vera – Hydratuje , ochlazuje a zároveň uzdravuje pleť tím, že proniká do poškozených tkání. Odstraňuje záněty, pleť zůstane dokonale vláčná.
  • Kolagen – Maska stimuluje produkci kolagenu a doplňuje ho v kůži. Pomáhá odstraňovat vrásky, obnovuje pevnost, zlepšuje elasticitu a zaručuje mladistvý vzhled. Kolagen představuje 75% kožní tkáně. Úbytek kolagenu v kůži způsobuje suchou a povadlou pleť.
  • Kaviár – Kaviár zlepšuje pružnost pokožky a viditelně vyhlazuje vrásky. Maska je vhodná pro nevýraznou a unavenou pleť. Kaviár je darem moře, je to zázračně rozjasňující sérum. Obnovuje buněčnou strukturu, zářivost a jas pleti. Okamžitě a viditelně zlepšuje texturu a tonus pleti.
  • Kyselina Hyaluronová – Maska obohacena o kyselinu hyaluronovou hydratuje a vyživuje pokožku. Vytváří průsvitný film, který chrání pleť před zevními vlivy. Svými antioxidačními účinky chrání před volnými radikály. Pleť je napnutá a svěží.