Japonská manikúra P-Shine

Japonská manikúra P-shine

Je zaměřena na péči o přírodní nehty. Zvyšuje pevnost nehtů, jejich pružnost, metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka. P-shine působí i jako prevence proti lámání a třepení nehtu. P-shine doporučujeme jako nejúčinnější metodu při léčení oslabených přírodních nehtů po nehtové modeláži. Při pravidelné aplikaci PShine se celkový stav přírodního nehtu postupně zlepšuje.

Čtěte více
Výživné zábaly rukou

Výživné zábaly rukou

Paloma hand SPA: klasickou manikúru nebo i nehtovou modeláž můžete zakončit pečujícím peelingem, maskou a hedvábným krémem. Tato trojice přípravků obsahuje makadamový a mandlový olej, který zaručuje okamžitou nápravu a svěží vzhled kůže. Vitamíny A, E hroznový olej hydratují a působí proti vráskám. Ošetření zanechává jemný film, který chraní ruce před škodlivými vlivy prosředí.

Čtěte více
Nehtová modeláž a zdobení nehtů

Nehtová modeláž a zdobení nehtů

Nehtová modeláž gelem nebo akrygelem Gelové nehty působí upraveně a přirozeným dojmem. Záleží jen na vás co si vyberete nabízíme širokou škálu barevných gelů, glitrů, ozdob, kamínků, razítek… Proč akrygel? Akrygel spojuje pevnost akrylu a pružnost UV gelu. Hodí se proto skvěle na silněji zatěžované nehty. Suchá a mokrá manikúra Suchá manikúra zahrnuje: upravení tvaru nehtů, […]

Čtěte více