Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny Hot Stones

Hot Stones (termoterapie)

Kamínková masáž přináší užitek svalům, krevnímu oběhu i činnosti lymfatického systému. Je to právem královna mezi masážemi, která přináší pocit absolutního klidu a uvolnění

Při masáži se používá 53 horkých, černých, hladkých kamenů. Kameny se nahřívají ve vodní lázni, obvykle na 55 stupňů a potom se postupně pokládají na tělo. Teplo kamenů a jejich vlnění působí na energetické cesty vedoucí od konečků prstů na nohou a na rukou ke všem vnitřním orgánům našeho těla. Při různých zdravotních problémech či únavě bývají často tyto cesty zablokované a neprůchodné, proto energie nemůže v těle proudit. Právě horkými kameny dokážeme stimulovat orgány a tím energetické cesty uvolnit. Když si uvědomíte, že při masáží jsou zapojeny nejen horké kameny, ale i masérovy ruce se speciálními hmaty a vonné olejíčky, je pocit z takovéto masáže opravdu nepopsatelným a pro většinu klientů nezapomenutelným zážitkem. Pravdou je, že málokterá masáž dokáže navodit takový pocit uvolnění jako právě masáž horkými kameny.

Masáž se doporučuje absolvovat přibližně jednou za 4 týdny.

Masáž lávovými kamínky neprovádíme tam, kde není z lékařského hlediska doporučována ani masáž klasická (vírová onemocnění, akutní astma, pooperační stavy, onkologické stavy, kožní infekce, nemoci srdce).